RHEUMAFLEX gel 100% přírodní a účinný německý gel proti bolesti kloubů a svalů

Prezentace výrobku (klikněte zde)

Gel „RHEUMAFLEX“ má vysoký podíl čistých přírodních bylinných olejů a bylinných výtažků. Masáž pomoci gelu „ RHEUMAFLEX“, zvyšuje krevní oběh , je osvěžující a regenerační po fyzické námaze , po práci , po sportu , tedy vždy když pohybový aparát vykazuje známky únavy. Má uklidňující účinek na bolesti hlavy , napětí, bolesti svalů a kloubů.

Skladem
Kód: 1
199 Kč
Kategorie: Kosmetika , zdraví a sport
Hmotnost: 0.12 kg
Bez chémie: 100% přírodní produkt
Vyrobeno: patentováno a vyrobeno v Německu
Pomáhá: při bolesti kloubů a svalů nebo při onemocnění artritidou
Účinky: Snižuje napětí ve svalech , zlepšuje cirkulaci krve, zbavuje bolesti
Obrázek1
Novinka

RHEUMAFLEX - Krémový gel s příznivým účinkem při napětí a revmatické bolesti. Sedm přírodních aktivních látek působí jako doplňkový prostředek při léčbě bolesti a podporuje prokrvení při masáži. Aktivní látky a éterické bylinné oleje mají uklidňující, regenerační a osvěžující účinek na namáhané svaly a klouby.

Způsob použitý: Postižená místa bohatě potřete krémovým gelem a intenzivně vmasírujte.

Účinné látky: Mátový olej, eukalyptový olej, výtažek čínské máty, olej z borovice kamenné, levandulový olej, olej borovice jehličí, bergamotový olej               

Výrobek  neobsahuje: Silikony a parafiny, umělé emulgátory, uměle vonné látky, uměla barviva, ropné produkty, parabeny (konzervanty), hormony, alkohol.

Krém nebyl testován na zvířatech.

Upozornění:Není vhodné pro kojence a malé děti. Vyhnout se kontaktu s očima a sliznicemi. Neaplikovat na poškozenou kůži (ekzémy, popáleniny, otevřené rány) nebo pod obvazy.

Hmotnost:100ml

Vyrobeno v: Německu

Spotřebovat do data uvedeného na obalu.

Číslo šarže:uvedeno na obalu.